Grup Şirketleri

GRUP ŞİRKETLERİ

TURİZM

DEDEMAN HOTELS & RESORTS INTERNATIONAL

Turizm Turizm Dedeman Hotels & Resorts International 45 yılı aşkın süredir misafirlerine, bulundukları şehrin en güzel bölgelerindeki otelleri, profesyonel çalışanları, geniş hizmet yelpazesi ve Dedeman'a özgü benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veriyor. Irak, Kazakistan ve Türkiye'nin dört bir yanındaki Dedeman Otelleri'nden birine gelen konuklarını, "Geleneksel Dedeman Misafirperverliği" ile karşılıyor.

Ziyaret ettiğiniz bölgenin ruhunu hissetmek ve "Geleneksel Dedeman Misafirperverliği"ni keşfetmek için, sizi otellerimizden birine davet ediyoruz.

1966 yılında turizm faaliyetlerine başlayan Dedeman Grubu; İstanbul, Kapadokya, Palandöken, Rize, Diyarbakır, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Zonguldak, Dedeman Park Denizli, Dedeman Park Gaziantep, Dedeman Erbil otelleri ile hizmet vermektedir. Mart 2014’te Dedeman Bostancı İstanbul ve Dedeman Oskemen Tavros’un zincire katılmasıyla, yurt içi ve yurt dışında toplam 15 otelinde “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile hizmet veren Dedeman Hotels & Resorts International, sektörde en köklü geçmişe sahip otel markalarından biri ve Türkiye’nin ilk uluslarası otel zinciri. Nisan 2012’de hizmete açılan Dedeman Park Denizli ile bir ilke daha imza atan Dedeman Hotels&Resorts International böylece ikinci otel markasını geliştiren Türkiye’nin ilk otel zinciri olma gururunu taşıyor.

Dedeman, Türkiye otelciliğindeki liderlik vasfını Palandöken, Rize, Diyarbakır gibi birbirinden farklı otelleriyle bu yörelerin turizme açılmasında öncülük ederek de göstermiştir.

Dedeman yaz turizmine hizmet eden, Türkiye'nin doğa harikası güzelliklerini gözler önüne seren otellerinin yanı sıra, kış turizmi konusunda da iki seçkin kayak oteli ile hizmet vermektedir. Uluslararası Kayak Federasyonu tarafından tescilli kayak pistleri ile Dedeman'ın Palandöken, Palandöken Ski Lodge Otelleri ile yerli ve yabancı pek çok kış sporları tutkununu ağırlamaktadır.

Websitesi